اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

25

رییس شورای حمل و نقل استان در پیامی ضمن تبریک هفته ی حمل و نقل و راهداری گفت: گاهِ آن فرا رسیده که حمل و نقل را تنها به احداث جاده خلاصه نکرده و به این بیندیشیم که این صنعت می تواند با برنامه ریزی و اقدامات کارشناسانه، بستر دگرگونی و تحول باشد.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی در پیامی ضمن تبریک هفته ی حمل و نقل و راهداری گفت: بیست و ششم آذرماه سالروز یادآوری سردادن ندای لبیک تلاشگران حوزه ی حمل و نقل به حضرت امام خمینی (ره) را تبریک عرض نموده و پیشتر نیز یکم دی ماه روز پاسداشت خدمات و دلاوری راهداران مهربان و بی ادعای جاده ها را به این عزیزان شادباش می گویم.

متن کامل پیام مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین به شرح زیر است.
به نام خداوند بخشنده ی مهربان
راه و ارتباط از دیرباز بنیانی بوده اند برای رشد، پیشرفت و توسعه؛ و هر سرزمینی که از این امکان با آگاهی و شناخت بیشتری بهره برده، گام در جایگاهی فراتر نهاده و روزگارِ بهتری برای خود ساخته است. ایران اسلامی عزیز ما بر چهارراه عبور بین المللی نشسته و در طول تاریخ همواره پهنه ای بوده که ماندگارترین رخدادها در آن رقم خورده که گاه تلخ بوده است و گاه شیرین. گذارِ جاده ی ابریشم از دلِ این سرزمین کهن تنها نشانی کوچک است بر این ویژگی بزرگ...


آنچه بیش از هر چیز نیازمند توجه است، اینست که استان قزوین درست در محل تلاقی کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب قرار گرفته و این شاخصه ی مهم، موضوعی است که به هیچ روی نباید از کنار آن آسان گذشت. گاهِ آن فرا رسیده که حمل و نقل را تنها به احداث جاده خلاصه نکرده و به این بیندیشیم که این صنعت می تواند با برنامه ریزی و اقدامات کارشناسانه، بستر دگرگونی و تحول باشد.
قزوین این ظرفیت را دارد که به عنوان اولین شهر کشور با ایجاد سیستم حمل و نقل یکپارچه ی چندوجهی، توسعه ی پایدار مبتنی بر حمل و نقل را ایجاد کرده و راه را برای بهره برداری هر چه بیشتر از سایر ظرفیتهای استان در حوزه های فرهنگی، تاریخی، صنعتی، گردشگری، کشاورزی و... هموار نماید. که این مهم رخ نخواهد داد مگر با همکاری، همدلی و همسویی همه ی مسئولین و مردم شریف استان قزوین.
بیست و ششم آذرماه سالروز یادآوری سردادن ندای لبیک تلاشگران حوزه ی حمل و نقل به بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) را تبریک عرض نموده و پیشتر نیز یکم دی ماه روز پاسداشت خدمات و دلاوری راهداران مهربان و بی ادعای جاده ها را به این عزیزان گرانقدر شادباش می گویم.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی