اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

02

سرپرست اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی با اشاره به تغییر رویکرد پرتال اینترنتی از درگاه خبری به درگاه اطلاعاتی و مخاطب¬گرا گفت: در وب سایت جدید این اداره کل هم میهنان ارجمند علاوه بر اطلاع از آخرین اخبار مرتبط، می توانند به آسانی به کلیه خدمات وزارت راه و شهرسازی در حوزه های مختلف دسترسی داشته و انتقادات خود را نیز ثبت نمایند.


به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، حامد مکملی با اعلام این خبر گفت: با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی بر حق دسترسی آزاد به اطلاعات و لزوم پاسداشت حقوق شهروندی به ویژه در همین بخش، موضوع ایجاد پرتال واحد درگاه اینترنتی برای ادارات کل راه و شهرسازی استانها در دستور کار قرار گرفته و به اجرا درآمد.
وی افزود: متحدالشکل بودن درگاه اینترنتی تمامی زیرمجموعه¬های وزارت، انسجام و وحدت رویه سازمانی را به مخاطب القا نموده و در کنار آن باعث یادگیری سریع¬تر و سهولت استفاده مخاطب می¬شود.
مکملی اضافه کرد: مخاطب‌شناسی و مخاطب‌محوری در ارائه اطلاعات، روشمند کردن تولید و مدیریت محتوای وب، حفظ وحدت شکل و قالب در کل وزارت و زیرمجموعه‌های آن از جمله اساسی ترین اهداف راه اندازی درگاه اینترنتی یکسان در استانها بوده که در استان قزوین نیز این درگاه به نشانی http://qazvin.mrud.ir/ در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
رییس شورای هماهنگی روابط عمومی های راه و شهرسازی استان یادآور شد: برای رسیدن به اهداف پیش گفته دو راهبرد اساسی تغییر درگاه خبری به درگاه اطلاعاتی و مخاطب¬گرا و پشتیبانی جمعی بجای پشتیبانی فردی در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در این راستا مهمترین امر شناسایی مخاطبین درگاه وزارت راه وشهرسازی است که در پرتال جدید دارای منوی اختصاصی است.
مکملی خاطرنشان کرد: امکان ثبت گزارش مشکلات سفر با هواپیما، قطار و مشکل راهها از طریق سامانه ی شهراه و همچنین اطلاع از مناقصه و مزایده ها، مصوبات کمیسیون ماده 5، سامانه تسهیلات بازآفرینی شهری و سایر اطلاعات و خدمات مرتبط با راه و شهرسازی استان از جمله موارد ارایه شده در درگاه اینترنتی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین است که با نشانی http://qazvin.mrud.ir/ در اختیار هم استانی های عزیز قرار دارد.
سرپرست اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی در پایان یادآور شد: اخبار و اطلاعات پیشین این اداره کل نیز از طریق گزینه آرشیو پرتال قدیمی در همین سایت در دسترس مخاطبان قرار دارد.

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی