اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

27
بازیابی هویت اصیل معماری ایرانی - اسلامی و بکارگیری دانش روز مهندسی اساسی ترین اهداف جشنواره ساختمانهای برتر

مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین و رییس دومین جشنواره ساختمانهای برتر در روز اختتامیه این جشنواره گفت: خانه و ساختمان خوب، بنایی است که افزون بر بکارگیری واپسین  دانش و فناوری های مهندسی به گونه ای احداث شود که با دیدن و زندگی کردن در آن احساس غربت نکرده و فرهنگ و تمدن کهن ایران اسلامی را در آن حس کنیم.

27
لزوم توجه به سیمای بیرونی، نیازهای درونی و مصالح مناسب در ساختمان سازی/توجه به حریم خانواده در معماری ساختمانها با توجه به الگوی معماری ایرانی - اسلامی

رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در آیین اختتامیه دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین گفت: مهندسان امروز باید با توجه به آخرین دانش های مهندسی در حوزه ساختمان، الگو و سبکی ویژه ی روزگاری که در آن زندگی می کنیم طراحی و اجرا نمایند.

27

رییس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با دریافت لوح سپاس در دومین دوره جایزه جستار کیفیت در تجربه های بازآفرینی شهری به دلیل برگزیده شدن مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین به عنوان اثر برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

27

مدیرکل راه و شهرسازی با دریافت لوح سپاس در دومین دوره جایزه جستار کیفیت در تجربه های بازآفرینی شهری به دلیل برگزیده شدن مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین به عنوان اثر برتر مورد تقدیر قرار گرفت.

27
  ...
27
گزارش تصویری دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین
    ...
27

دکتر عباس آخوندی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی بمناسبت برگزاری دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین پیامی را به این جشنواره ارسال نمود.

صفحه 10 از 294اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی