اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

21

ناصری فر رییس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت:
نخستین کارگاه آموزشی کشوری بازآفرینی محدوده ها و محلات نارکارآمد مبتنی بر مدل اجتماع محور در استان قزوین با حضور دستگاههای اجرایی، شوراها و شهرداری، سازمان های مردم نهاد برگزار شد.

21

معاون دفتر راهبری و هدایت طرح های بازآفرینی شهری شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران گفت: از یک هزار و 243 شهر کشور، 544 شهر دارای بافت های نارکارآمد هستند.

18

زرآبادی، نماینده مردم شهرستانهای قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی طی مکاتبه ای از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد که موضوع استقرار و راه اندازی اداره کل راه آهن استان قزوین توسط مجموعه های مربوطه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

12

مدیرکل راه و شهرسازی در پیامی درگذشت ریزعلی خواجوی معروف به دهقان فداکار را تسلیت گفته و وی را نمادی از مهربانی و گذشت برای حفظ جان انسانها دانست.

11

سامانه ثبت شکایات مردم در خصوص خدمات حمل‌ونقل باهدف ثبت انتقادات و پیشنهادات و انتقال به مسئولان مرتبط با خدمات سفرهای ریلی، جاده‌ای، هوایی و دریایی در قالب ربات تلگرامی به نام سفر ۹۶ به نشانی ( @safar96_bot ) فعال شد.

09

امیر امینی معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی با حضور در استان قزوین به همراه فرخ زاد معاون عمرانی استاندار و حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی از پروژه جاده اصلی در دست احداث قزوین- رحیم آباد- کلاچای بازدید کرد.

09

مدیرکل راه و شهرسازی در جلسه ستاد اقتصاد مقادمتی گفت: موضوع حمل و نقل و ظرفیتهای موجود در آن، همچنین ویژگی های بسیار ممتاز استان قزوین در این بخش، بستر مناسبی است برای ایجاد بندر خشک و حرکت به سمت توسعه پایدار.

صفحه 2 از 294اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی