اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

09

به دنبال ارائه گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت از سوی رئیس‌جمهور، وزارت راه و شهرسازی نیز در گزارشی عملکرد ۱۰۰ روزه این وزارتخانه را در دو حوزه سخت افزاری و نرم افزاری و در ۲۵ بند، اعلام کرد.

08

استاندار قزوین در جلسه اقتصاد مقاومتی با تاکید بر اینکه حمل و نقل یکی از اساسی ترین زیرساخت های توسعه ی اقتصادی است گفت: خود حمل و نقل نیز یک مقوله ی بزرگ اقتصادی است که امکان ایجاد اشتغال و توسعه ی زیادی دارد.

08

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قزوین گفت: قزوین با توجه به ظرفیتها و موقعیتی که دارد بستر خوبی برای ایجاد و تعریف حمل و نقل های ترکیبی، چندوجهی و یکپارچه بوده و ما آماده ایم تا با توجه به طرح جامع حمل و نقل حمایت های لازم را از این موضوع انجام دهیم.

07

مسابقات ورزشی در رشته های دارت و تنیس روی میز به مناسبت هفته بسیج در اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین برگزار شد و از نفرات برتر تقدیر شد.

05

سری دوم کمکهای کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به هم میهنان زلزله زده ی غرب کشور تهیه و جمع آوری گردید.

02

مدیرکل راه و شهرسازی در کارگروه تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل استان گفت: تجربه ی بدست آمده از زلزله های مختلف، به ویژه زلزله اخیر منطقه غرب کشور نشان داد که ما در مواقع بحران برای حفظ جان افراد و همچنین انجام کمک رسانی های سریع و مناسب نیازمند فضای های باز شهری هستیم که این موضوع در بافت های فرسوده نمود بیشتری دارد.

01

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی از بررسی موضوع تقویت ساختارهای مناسب زیربنایی گردشگری و احداث اقامتگاه بوم گردی در سطح استان در دهمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی خبر داد.

صفحه 3 از 294اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی