اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

01
استاندار قزوین در نخستین سفر استانی خود در بازدید از منطقه الموت گفت: با تسریع در اجرای دو پروژه مهم جاده قزوین به الموت و تنکابن و رحیم آباد به کلاچای در سالهای آینده الموت از بن بست خارج خواهد شد.
01

مدیرکل راه و شهرسازی در بازدید زاهدی استاندار قزوین از منطقه الموت با تاکید بر تلاش و پیگیری این اداره کل برای تسریع در اجرای دو پروژه ملی جاده های اصلی قزوین به شمال گفت: الموت دارای ظرفیت های بسیار زیادی است که ایجاد دسترسی مناسب به این منطقه موجب تحول در آن خواهد شد.

29

اعضای شورای اسلامی روستاهای قلات و نیکویه بخش مرکزی شهرستان تاکستان از مدیر کل، مدیر ساخت و توسعه راهها، رییس اداره نظارت بر راههای اصلی و فرعی و همچنین رییس اداره نظارت بر راههای روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به علت اجرای پروژه زیرسازی و اجرای روکش آسفالت محور آب ترش – ضیاءآباد قدردانی نمودند.

29

مدیرکل راه و شهرسازی در بازدید استاندار قزوین از پروژه ملی جاده اصلی قزوین – رحیم آباد – کلاچای گفت: با احداث این جاده، مسیر استان قزوین به گیلان ۱۰۰ کیلومتر کوتاه تر شده و 60 میلیون لیتر کاهش مصرف بنزین در طول سال خواهیم داشت.

25

مدیرکل راه و شهرسازی طی نامه ای از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد که با توجه به جایگاه بسیار ویژه قزوین در کریدوهای شمالی و جنوبی، ظرفیت های قابل توجه استان، دوخطه کردن راه آهن تهران - قزوین - زنجان، احداث راه آهن قزوین – رشت، قدمت وجود ایستگاه راه آهن و حمل و نقل ریلی در قزوین و همچنین اجرای طرح توسعه مبتنی بر حمل و نقل در قزوین به عنوان اولین شهر کشور، دستور استقرار و راه اندازی اداره کل راه آهن در قزوین را صادر نماید.


25
مدیرکل راه و شهرسازی در نشست تخصصی جایگاه حقوق شهروندی در طرح های توسعه و عمران شهری گفت: حق شهروند بر سکونتگاهِ خود و حقوق شهروندی، یک موضوع جاریست. ...
25
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: برای تحقق حقوق شهروندی فقط انجام اقدامات عمرانی و سخت افزاری مد نظر نیست بلکه ضرورت به انجام برنامه ها...
صفحه 4 از 294اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی