اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

25

مدیرکل دفتر طرح های کالبدی وزارت راه و شهرسازی گفت: شهرسازان وکیل مردم در طرح های توسعه و عمران شهری هستند در برابر منافع و امیال افراد خاص.

25

دکتر براتی عضو هیئت علمی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین با اشاره به اینکه محله محوری از بهترین الگوهای توسعه ی شهری است گفت: یکی از خواستگاههای شهرسازی محله محور، کشور ما بوده که شوربختانه به علت عدم تدوین کردن، مستندسازی و بهره گیری از آن، این الگوی توسعه هم دوباره از غرب وارد ایران شده است.

25

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی: مقررگردید تا زمان ارایه مطالعات و نقشه راهبردی در زمینه دامپروری با توجه به سیاست های طرح آمایش و راهبردهای مدیریت پسماند و انرژی، پرونده های دامداری در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی مورد پذیرش قرار نگیرند.

25

رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از برگزاری جلسه کارگروه هیات چهارنفره استان قزوین با حضور اعضای این کارگروه در محل اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین خبر داد.

22

مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین طی پیامی جان باختن هموطنان عزیزمان را در زمین ارزه غرب کشور تسلیت گفت.

21

گزارش تصویری آیین  تقدیر از دست اندر کاران دومین جشنواره ساختمان های برتر استان قزوین

21

در مراسمی با حضور محمدی نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی، حضرتی مدیرکل میراث فرهنگی، پیرمرادی مدیرکل دفتر فنی استانداری، قاسمی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، وثیق نیا رییس نظام مهندسی، سلطانیه رییس انجمن انبوه سازان و جمعی از مدیران و مهندسین، لوح یادبود بتنی مجتمع تجاری مهر و ماه که در بخش طراحی نما در دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان مورد تقدیر قرار گرفته بود، رونمایی شد.

صفحه 5 از 294اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی