اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

21

 گزارش تصویری آیین رونمایی از لوح یادبود بتنی مجتمع تجاری تقدیر شده در بخش طراحی نمای " مهر و ماه" در دومین جشنواره ی ساختمانهای برتر استان قزوین با حضور محمدی نماینده مجلس و مدیران کل و دستگاههای اجرایی.


21

در مراسمی با حضور مسئولان راه و شهرسازی، نظام مهندسی ساختمان استان و شهرداری قزوین لوح یادبود بتنی دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین در ساختمان برتر حایز رتبه ی سوم (مهندسین عمید شهاب و رعنا ایازی)  نصب شد.

20

رییس اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به منظور پیگیری و تحقق ماموریت های شرکت عمران و بهسازی ایران در استان قزوین  با دریافت لوح سپاس در چهارمین گردهمایی سالانه مدیران عمران و بهسازی شهری سراسر کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

20


دکتر نوبخت به همراه زاهدی استاندار قزوین و همچنین دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از پروژه راه آهن قزوین رشت بازدید کرد.

20

گزارش تصویری نصب لوح یادبود بتنی ساختمان برتر سوم(عمید شهاب، رعنا ایازی) دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین با حضور مدیران شهری

17

مدیرکل راه و شهرسازی در یادداشتی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم آبان ماه روز جهانی شهرسازی ضمن تبریک به همه ی شهرسازان فعال و صاحب اندیشه ی استان گفت: شاید در گام نخست این ما هستیم که شهرها را بنا می کنیم ولی بی گمان پس از آن، این شهرها هستند که ما و زندگی ما را در دامان خود شکل می دهند.

16

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از تصویب مصوبه تفویض اختیار کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی به امور اراضی جهت  احداث اتاقک کارگری و نگهبانی خبر داد.

صفحه 6 از 294اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی