اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

08

با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری، مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، اساتید، کارشناسان و مهندسان، سومین همایش الزامات و ملاحظات پدافند غیر عامل در طرح های توسعه و عمران شهری در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار گردید

07

هفتاد‌و‌هفتمین جلسه کمیته تخصصی معماری، طراحی‌شهری و بافت‌های واجدارزش به دبیری فرزانه صادق‌مالواجرد مدیرکل دفتر معماری، طراحی‌شهری و بافت‌های واجد ارزش و با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران و مسئولین استانی با موضوع بررسی بازگشایی محور انصاری‌شرقی، برگزار شد.

07

مسعود حق لطفی مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین طی حکمی حامد مکملی را  به عنوان دبیر شورای مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین منصوب نمود.


06

در مراسمی با حضور داود محمدی نماینده مجلس شورای اسلامی، مسعود حق لطفی مدیرکل راه و شهرسازی و عباس وثیق نیا رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان نخستین لوح یادبود بتنی برای کسب عنوان تقدیر در دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین در ساختمان تجاری دیاکو نصب شد.

06

مدیرساخت و توسعه راههای اداره کل راه و شهرسازی از بهره گیری از تکنولوژی نوین بازیافت سرد و تثبیت با سیمان برای عملیات بهسازی و روکش آسفالت در محور آبترش ضیاءآباد برای نخستین بار در استان خبر داد.

04
رزمایش حمله هوایی به قطار مسافربری در راه آهن شهر شریفیه

رییس اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اداره کل راه و شهرسازی از برگزاری رزمایش حمله هوایی به قطار مسافربری در راه آهن شهر شریفیه خبر داد.

04

مجموعه عکس های ساختمانهای برتر و تقدیر شده در دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین به شکل نمایشگاه در محل ساختمان فلسطین اداره کل راه و شهرسازی در معرض دید عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند در ساعت اداری از این نمایشگاه بازدید فرمایند.

صفحه 8 از 294اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی