اطلاعیه ها و اعلانات

مدیر کل

مهندس مسعود حق لطفی مدیر اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

لینک های سایت

سايت رهبري سايت رياست جمهوري
ايران دولت
سامانه ملي رسيدگي به شكايت و اعلامات
سامانه ارتباط مردم و دولت
تنظيم و نشر آثار امام خميني پايگاه ملي اطلاع رساني مناقصات

نظرسنجی

وضعیت مسکن مهر استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟وضعیت راه های استان قزوین را چگونه ارزیابی میکنید؟ثبت نظر  مشاهده نتایج

اخبار اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین

03
ساختمان استاندارد استان افتتاح شد/ ساختمانی سبز با استفاده از انرژی خورشیدی و سامانه جمع آوری آب باران

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از افتتاح ساختمان جدید استاندارد استان قزوین با حضور نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین خبر داد و گفت: برای احداث این ساختمان 100 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی هزینه صرف شده است.

03

علی خدایی مدیرکل راه آهن شمال غرب کشور از نواخته شدن سوت قطار پنج ستاره زنجان- قزوین – مشهد خبر داد و گفت: سطح خدمات ارائه شده این قطارها در حد شرکت های هواپیمایی بوده و کوپه های آن در چهار کلاس طراحی شده است.

02
گزارش تصویری بازدید از محور آبترش- ضیاآباد - نهاوند
مدیران، روسای ادارات و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از عملیات بازیافت و مرمت آسفالت محور آبترش-ضیاآباد-نهاوند بازدید نمودند. ...
29

رئیس اداره نظارت بر راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: با تخصیص هشت هزار و 800 تن قیر مشارکتی رایگان، عملیات آسفالت و لکه گیری راه های روستایی استان آغاز شده است.

27
اختتامیه دومین جشنواره ساختمان های برتر استان قزوین با معرفی آثار برتر

دبیر دومین جشنواره ساختمانهای برتراستان قزوین:

آیین اختتامیه دومین جشنواره ساختمان های برتر استان قزوین پس از بررسی آثار توسط داوران ملی در حوزه معماری  با معرفی و شناخت آثار برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.


27
کیفیت مهمترین چیزی است که در احداث شهرها و ساختمانها به آن نیازمندیم/بکارگیری شیوه مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) از بهترین راهکارها برای کیفیت بخشی و افزایش ایمنی

مدیرکل مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین با اشاره به اینکه مشکل ما در معماری نبودن آنست گفت: ساختمان برتر ساختمانی است که بیشترین آرامش، راحتی و ایمنی را برای ساکنانش به وجود آورد.

27
رونق صنعت ساختمان از مهم ترین دغدغه های مهندسان و صنایع فعال در این بخش باید باشد

معاون عمرانی استاندار  در دومین جشنواره ساختمانهای برتر استان قزوین با اشاره به اینکه یک سوم اقتصاد کشور در بخش صنعت ساختمان است گفت: روش های ساخت و ساز در حال حاضر نسبت به دهه های گذشته تغییر نکرده و باید در این رابطه شاهد تغییرات جدی بود.

صفحه 9 از 294اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین   

همایش ها و برنامه ها

اخبار وزارت راه و شهرسازی

اوقات شرعی